یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۳:۳۱:۲۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۴/۲ ساعت ۰۹:۳۲
لینک کوتاه مطلب:

 با استقبال مسئولین ؛

وزیر ورزش و جوانان وارد کردستان شد

در راستای برنامه‌های دولت برای توسعه ورزش و جوانان و به منظور افتتاح چندین طرح ورزشی و بازدید از پروژه‌های شاخص این حوزه، وزیر ورزش و جوانان به کردستان سفر کرد و در فرودگاه سنندج مورد استقبال معاونین استاندار و جمعی از مسئولین و چهره‌های ورزشی استان قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، «کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان امروز شنبه دوم تیرماه به منظور حضور در مراسم افتتاح و بهره برداری از استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج و بازدید از یک پروژه ورزشی به استان کردستان سفر کرد و مورد استقبال معاونین استاندار و جمعی از مسئولین و پیشکسوتان و چهره‌های ورزشی استان قرار گرفت.

استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره حجاب سنندج که مراحل ساخت و بازسازی و تجهیز کامل آن از طریق قانون ماده ۲۷ (واگذاری تکمیل و احداث پروژه های دولتی به بخش خصوصی) سال ۱۳۹۹ به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد اوایل سال جاری با تجهیز کامل این طرح آماده افتتاح و بهره برداری است.

ارزش روز این استخر مجهز که دارای امکاناتی مانند استخر استاندارد، جکوزی، حوضچه آب سرد و گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، سونای بخار و خشک، سُرسُره و تجهیزات جانبی بروز بوده در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد شده که به همت بخش خصوصی و سرمایه گذار این بخش تکمیل، بازسازی و تجهیز کامل شده است.

همچنین سالن چند منظوره این مجموعه با مساحت هفتصد مترمربع به طور کامل بازسازی و آماده بهره برداری برای جوانان و ورزشکاران کردستانی است.

بازدید از سالن شش هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان شهر سنندج از دیگر برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان کردستان است.

گفتنی است؛ رسول منعم مدیرکل امور استان ها، شکیبامهر مدیرکل دفتر فنی، پروین کرملو مدیرکل دفتر نظارت بانوان وزارت ورزش و جوانان در این سفر وزیر ورزش و جوانان را همراهی خواهند کرد.