یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۴:۳۴:۳۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۴/۲ ساعت ۱۱:۰۵
لینک کوتاه مطلب:

با حضور وزیر ورزش و جوانان؛

پروژه نوسازی و تجهیز کامل استخر و سالن چند منظوره حجاب در سنندج افتتاح شد

استخر و سالن چند منظوره حجاب به طور کامل بازسازی و با حضور وزیر ورزش و جوانان در سنندج به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، امروز شنبه دوم تیر ماه، “کیومرث هاشمی” در آیین نوسازی و تجهیز کامل استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج حضور پیدا کرد و با حضور ایشان این استخر افتتاح شد و از امروز در اختیار جوانان و ورزشکاران کردستانی قرار گرفت.

استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره حجاب سنندج که مراحل ساخت و بازسازی و تجهیز کامل آن از طریق قانون ماده ۲۷ (واگذاری تکمیل و احداث پروژه های دولتی به بخش خصوصی) سال ۱۳۹۹ به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد اوایل سال جاری با تجهیز کامل این طرح آماده افتتاح و بهره برداری شده بود که امروز در سفر وزیر و جوانان به کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

ارزش روز این استخر مجهز که دارای امکاناتی مانند استخر استاندارد، جکوزی، حوضچه آب سرد و گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، سونای بخار و خشک، سُرسُره و تجهیزات جانبی بروز بوده در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد شده که به همت بخش خصوصی و سرمایه گذار این بخش تکمیل، بازسازی و تجهیز کامل شده است.

همچنین سالن چند منظوره این مجموعه با مساحت ۷۰۰ مترمربع به طور کامل بازسازی و از امروز در اختیار جوانان و ورزشکاران کردستانی است.

بازدید از سالن شش هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان شهر سنندج از دیگر برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان کردستان است.