یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۳:۳۰:۱۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۴/۱۵ ساعت ۲۲:۴۵
لینک کوتاه مطلب:

به وقت انتخابات؛ 

هیچگونه مشکل ارتباطی در امر انتخابات وجود نداشته است / حوزه ارتباطات در کردستان تا واپسین ساعات انتخابات در خدمت مردم است

استاندار کردستان وضعیت شبکه ارتباطی در روز انتخابات ریاست جمهوری در کردستان را مطلوب و بدون مشکل ارزیابی کرد و گفت: شرکت مخابرات استان همواره در این دور از انتخابات نیز امن‌ترین بستر ارتباطی پایدار را برای حضور حداکثری تامین کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، “اسماعیل زارعی کوشا” شامگاه جمعه ۱۵ تیرماه، همزمان با دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان در محل سالن جلسات شرکت مخابرات منطقه کردستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در فرآیند انتخابات ریاست جمهوری، تاکنون هیچگونه مشکل ارتباطی و مخابراتی در سطح استان کردستان مشاهده نشده است.

وی خاطر نشان کرد: هفته گذشته نیز مشکل ارتباطی در سطح استان وجود نداشت که جای تقدیر دارد.

استاندار کردستان تصریح کرد: امیدواریم این روند خوب در استان تداوم یابد و ما فرآیند انتخابات را به بهترین نحوه در استان به اتمام برسانیم.

زارعی کوشا ضمن قدردانی از مدیران و مجموعه شرکت مخابرات استان در راستای تعامل گسترده و همکاری کارآمد در بکارگیری تمامی ظرفیت‌های ارتباطی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات در استان، بیان کرد: به لطف الهی هیچ مشکلی تا این ساعت نداشتیم و انتخابات در حال برگزاری است.

🔸پایداری بیش از ۹۸ درصدی شبکه مخابرات در کشور

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز در این جلسه که به صورت وبینار شرکت داشت، اظهار کرد: پایداری شبکه مخابرات امروز در بیشتر نقاط کشور بیش از ۹۸ درصد و در برخی نقاط ۱۰۰ درصد بوده است.

مجید سلطانی افزود: این مسئله نتیجه تلاش و زحمات کارکنان مخابرات بوده که در استان کردستان نیز روند رو به پیشرفت و درخشانی را شاهد بوده‌ایم.

🔸۸۰ اکیپ مخابرات در امر انتخابات مشغول به فعالیت هستند

مدیر مخابرات منطقه کردستان نیز در این جلسه گفت: ۸۰ اکیپ مخابرات استان کردستان در بخش‌های مختلف امروز در امر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مشغول به فعالیت هستند.

آزاد حکمت افزود: امروز تاکنون هیچگونه مشکل ارتباطی در سطح استان وجود نداشته و وضعیت شبکه در استان پایدار بوده است.

وی تصریح کرد: شهرستان‌های استان نیز به خوبی پای کار بوده و به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند.